Результати II командної олімпіади з комп’ютерного експерименту CETO осінь-2019

Командна олімпіада з комп’ютерного експерименту CETO осінь-2019 успішно завершилась! Вітаємо переможців:

I місце: Симулянти (УФМЛ)
II місце: Ультразвук (УФМЛ)
III-IV місце: NaN (КПНЛ №145) і Testostrogen (ПЛ НТУУ «КПІ»)

Усі учасники знайшли чим вразити журі та показали високу кваліфікацію у фізиці, числових методах і навіть прикладній математиці. Організаторам буде цікаво дізнатись вашу думку про те, як все відбулося, та відгук на задачі (див. контакти). Дякуємо всім командам та чекаємо наступного року! Не забудьте покликати друзів на змагання 😉

Також ми хочемо подякувати всім, без кого б ця олімпіада не могла відбутись. Це студенти, аспіранти і викладачі, хто зробив неоціненний внесок у здійснення нашої зустрічі за обговоренням цікавих задач:

• Микола Семенякін, Оксана Челпанова, Олена Олішевська, Микита Марущак, Олександр Пилиповський, Вікторія Ніконова, Євген Слюсар, В’ячеслав Борецький та Ігор Анісімов;
  • члени суддівських колегій, автори створення й учасники обговорення задач — це була складна, але результативна робота!

Захід проведено за технічної та інформаційної підтримки Факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУТШ, Київського академічного університету, Малої академії наук України, Студпарламенту і НТСА КНУТШ, компаній Genesis, Evo і ЛУН.

Деталі по отриманим балам і задачам буде опубліковано в наступних постах.