Результати Першої командної олімпіади з комп’ютерного експерименту

Вітаємо учасників і переможців Першої командної олімпіади з комп’ютерного експерименту CETO!

• Ультразвук (УФМЛ) — 1 місце
  • Люстра та петрушка (УФМЛ) — 2 місце
  • NaN (КПНЛ №145) — 3 місце

А команди Русанівського ліцею та ТЛ НТУУ «КПІ» отримали подарунки на пам’ять. Всі учасники достойно боролися за перемогу, показали справжню командну роботу і оригінальні доповіді/коди, з якими було дуже цікаво ознайомитись.

Ми дякуємо за підтримку да допомогу в організації компанії Genesis, факультетам РЕКС та фізичному КНУ імені Тараса Шевченка та Київському академічному університету. До зустрічі у наступному році!

Фотольбоми у фейсбуці факультету РЕКС (роботи Сніжани Хромець, Олександра Беленка та Оксани Лужняк) та Київського академічного університету

Таблиця з балами

2 Comments

1. По-перше – чи можна дізнатися повні результати з розподілом балів по задачах?

По друге, хотілося б, щоб суто математичну задачу (якою була задача про амебу) оцінювали люди, які за фахом математики. Та й взагалі кваліфікованість журі залишає бажати кращого. Не хочу нікого образити, але журі по задачі “модифікація гравітації” (єдине, яке, як на мене, коректно віднеслося до доповіді) здалося особисто мені досвіченішим, ніж по тій самій амебі чи “рибному життю”.

Але окрім цього нюансу олімпіада вдалася. Дякую організаторам!

1. Костянтине, оновили пост. Дякуємо за Ваш відгук і спробуємо врахувати побажання наступного разу! Журі з “гравітації” передамо, що вони будуть прикладом для інших 😉