Результати 8-ї командної олімпіади з експерименту

Восьмого грудня відбулася восьма командна олімпіада з експерименту ExPhO 2018 на фізичному факультеті. Цей день був насичений на події: журі як могли ухилялися з-під обстрілу снарядами, команди перевертали кімнати догори дригом, в ході експериментів постраждало більше 40 порцій желе.
Дуже дякуємо Київському Академічному Університету за вагому підтримку в її проведенні.
Також ми вдячні магазину https://arduino.ua/.

Цього року в олімпіаді взяло участь 20 команд з Києва та областей (всього було зареєстровано 176 учнів).

Детальні результати олімпіади

Просимо вибачення, на оголошенні результатів деякі бали (у трьох команд) було названо неточно. Це не призвело до серйозних перестановок, всі призові місця збережено за командами:

1 місце – збірна команда Херсонського фізико-технічного ліцей ХМР при ХНТУ та ДНУ; КЗОСШІ “Обдарованість”; КЗ (Дергачівський ліцей №2); Харківського ліцею №89; Бердичівського НВК №4 “Веселі пітончики”
2 місце – команда Русанівського Ліцею та команда від УФМЛ “Ультразвук”
3 місце – збірна УФМЛ + КПНЛ “Астро-котики” та команда КПНЛ “Underground”.

Вітаємо!

Сподіваємося, що побачимо Вас і наступного року, в якості учасників чи організаторів.

Якщо Ви знайшли неточності чи маєте зауваження/побажання – можете писати на пошту

Також у нас є група на фейсбуці